CZĘŚCI DO KONTENERÓW MORSKICH

Produkcja oraz sprzedaż części zamiennych kontenerów morskich dedykowana jest do producentów kontenerów oraz firm serwisujących i naprawiających kontenery morskie.

Oferujemy szeroki zakres części zamiennych do każdego rodzaju kontenerów będących w obrocie transportu morskiego. W ciągłej sprzedaży posiadamy wszelkiego rodzaju części zamienne ramy podłogi, wsporniki, kolumny główne pionowe i poziome, zawiasy, kostki mocujące główne i pośrednie, zamknięcia blachy pokrycia ścian i dachu oraz uszczelki i inne elementy będące składowymi kontenerów morskich. 

Części wyprodukowane przez nas są zgodne z obowiązującymi  normami i wykonane z materiału typ CORTEN stali o podwyższonej odporności na warunki atmosferyczne. Szeroka międzynarodowa współpraca z producentami części kontenerowych pozwala na stworzenie najlepszej oferty sprzedaży pod względem cenowym z zachowaniem najwyższej jakości oferowanych wyrobów. 

Firma prowadzi sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną z gwarancją dostawy na na części nietypowe nie dłużej niż 72 godziny od zamówienia.

Previous slide
Next slide

KONTENERY STANDARDOWE >

KONTENERY CHŁODNIA >

KONTENERY CYSTERNY >